Práce prováděné hydraulickou rukou

Hydraulickou ruku lze využít nejen pro naložení a složení nákladu, ale také přímo k jeřábování. Výhodou oproti klasickým jeřábům je, že hlava ramene je výrazně menší. Díky tomu je možné pracovat ve stísněných prostorech.

Pro práci s hydraulickou rukou je možné využít dálkové ovládání. Tímto způsobem může být obsluha přímo u břemene a sama si může zajistit přivázání a odvázání břemene.

 
Hydraulická ruka
 

Samozřejmostí je, že pro provádění jeřábnických prací, je auto vybaveno vázacími prostředky v plné nosnosti hydraulické ruky. Ve výbavě auta jsou lanové, textilní a řetězové vázací prostředky.

Nejčastější práce prováděné hydraulickou rukou

Hydraulická ruka
 

Auto s rukou využíváme nejčastěji pro manipulaci a přepravu stavebních buněk, panelů, stavebního materiálu, vozidel a strojů apod.

Hydraulickou ruku využíváme také pro práce na energetických sítích, pro manipulaci s různými břemeny nebo třeba pro provádění montážních prací v halách.

Výřez
 

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu +420 604 341 662, prostřednictvím e-mailu roman.hartman@malina-vrse.cz, nebo využijte formulář pro nezávaznou poptávku níže.

Poptávka po službách prováděných autem s rukou: